Kodėl verta pasirinkti mus?

  1. Ilgamečiai ir įvairialypiai projektai: Mes turime ilgametę patirtį įvairaus masto ir pobūdžio projektų įgyvendinime. Mūsų komanda pasižymi ne tik profesionalumu, bet ir gebėjimu sėkmingai tvarkyti skirtingus statybos uždavinius.

  2. Aukščiausia kokybė: Mūsų prioritetas - aukščiausios kokybės darbai. Naudojame tik patikimas medžiagas ir įrankius, siekdami užtikrinti ilgaamžiškumą ir estetiškumą.

  3. Individualus požiūris: Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus, todėl skiriame ypatingą dėmesį individualiam požiūriui. Bendradarbiaujame su klientais, siekdami suprasti jų poreikius ir tikslus, ir siūlome sprendimus, atitinkančius jų lūkesčius.

  4. Saugumas ir aplinkos tausojimas: Mums rūpi ne tik kokybiški statybos darbai, bet ir klientų bei darbuotojų saugumas bei aplinkos tausojimas. Laikomės griežtų saugos standartų ir įgyvendiname aplinką gerbiančias praktikas.

  5. Sutarčių laikymasis: Mūsų įmonė visada laikosi savo žodžio ir sutartų terminų. Klientų pasitikėjimas mums yra svarbiausias, todėl visada užtikriname skaidrią komunikaciją ir laikomės sutartų sąlygų.

  6. Inovacijos ir technologijos: Sekame naujausias statybos technologijas, jų laikomės ir naudojame inovatyvius sprendimus, siekdami užtikrinti efektyvumą ir ilgaamžiškumą.

  7. Klientų palaikymas: Darbas su klientu neužsibaigia kartu su projektu. Mielai padedame savo klientams ir po projekto pabaigos.

  8. Patenkinti užsakovai: Mūsų klientai yra patenkinti mūsų atliktais darbais ir paslaugomis ir mus rekomenduoja kitiems. O tai įrodo mūsų profesionalumą ir atsakomybę. Klientų turime ne tik Lietuvoje ir Vilniuje, kur stengiamės aprėpti įvairius projektus. Mūsų komanda turi darbo patirties Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Latvijoje, Ispanijoje ir kt.

Klientų ir užsakovų atsiliepimai

Tatjana: Man patiko, nes beveik kapitalinis vonios remontas buvo padarytas labai greitai ir kokybiškai. Aš kaip moteris nelabai turiu supratimo apie statybas, bet mano atveju viskas atlikta tvarkingai ir labai gražiai, pagal mano norus, todėl tikrai rekomenduoju.

Romanas: Nusipirkau nedidelį butą Vilniuje, naujame name su daline apdaila. Paskambinau, susitikome, pakalbėjome, paskaičiavo sąmatą, man kaina tiko, nerimo žmonės nesukėlė. Darbus pradėjo laiku, dirbo operatyviai, profesionaliai patarė kaip geriau daryti ten kur pats neišmanau. Ačiū, esu patenkintas.

Tomas: Pasamdėme šią įmonę kaip subrangovus suremontuoti, naujai įrengti komercines patalpas. Atliko  be defektų net geriau nei tikėjomės, bei sutartine kaina. Esame patenkinti ir planuojame samdyti šią komandą kitiems projektams.

Žygimantas: EPV Grupės atliktais darbais esu labai patenkintas. Ši įmonė sutvarkė mano sklypą, atnaujino namo fasadą ir suklojo klinkerines trinkeles. Darbus atliko kokybiškai ir gana greitai už priimtiną kainą. Dabar jų atliktais darbais džiaugiasi ir keli mano kaimynai, stebėję darbus. Drąsiai rekomenduoju.
Rūta: Mano administruojamo seno daugiabučio laiptinių renovavimo darbai buvo atlikti geriau nei gerai. Vyrukai dirbo 5 savaites negailėdami savęs. Dirbo švariai ir tvarkingai, viską atliko kruopščiai ir laiku. Aš tikrai džiaugiuosi. Patvirtinsim naują projektą, samdysime ir vėl jus būtinai.
Dmitrijus: Pagaliau galime švęsti darbų pabaigą. Gerai kad kreipiausi į EPV. Iki tol niekas nesugebėjo sutvarkyti viešbučio fasado. Vyrai šaunuoliai. Tikrai matosi su patirtim. Dėkoju už darbą ir patarimus ir teisingai rekomenduotas nupirktas medžiagas.

Mūsų vizija - PAVERSTI PASAULĮ GRAŽESNIU