Mūsų atliekamos paslaugos Jums:

Vidinė Apdaila: Suteikiame paslaugas nuo grindų betonavimo, montavimo, klijavimo, parketo ar laminato klojimo, iki sienų ir lubų įvairios apdailos, - mūrijimas, glaistymas, dažymas, gipso pertvarų dėjimas, plytelių ar klinkerio klijavimas ir kitų apdailos elementų sprendimai su ilgalaikėmis garantijomis.

Išorinė Apdaila: Jei Jums reikia namo fasado atnaujinimo darbų, mes turime sprendimus! Mūsų profesionalūs darbuotojai užtikrins, kad Jūsų namo eksterjeras būtų ne tik funkcionalus, bet ir estetiškai patrauklus. Dažome, tinkuojame, dedame klinkerines fasadines plyteles, atliekame visus užsakovo pageidaujamus darbus, laikydamiesi darbų saugos ir reikiamų statybos technologijų.

Trinkelių ir klinkerio klojimas: Teikiame klinkerio bei trinkelių klojimo paslaugas, nuo projekto iki galutinio rezultato. Paruošiame pagrindus, dedame gruntą, sutankiname, suvedame nuolydžius, dedame bordiūrus, klojame klinkerį ir trinkeles pagal technologijas. Suteikiame ilgalaikes garantijas. Dirbame su savo technika ir medžiagomis. Užsakovams pageidaujant medžiagos gali būti užsakovo.

Dirbame tiek su privačiais tiek ir su komerciniais objektais. Jau daugiau kaip 10 metų, profesionaliai atliekame darbus užsakovams, kokybiškai ir tiksliai vykdydami įsipareigojimus su teikiamomis garantijomis,